Fotosoutěž Navigace


Výčet cen soutěže FOTOSTART 2024/25

> Vítěz každého soutěžního kola v hlasování odborné poroty získává slevový poukaz na kurz fotografie v hodnotě 1000Kč na kterýkoliv z nabízených kurzů Školy kreativní fotografie v Praze (ŠKF).

♦ slevový poukaz je přenosný a jeho majitel ho může komukoliv darovat

♦ platnost poukazu je 1 rok od data vystavení (předání)

 

> Vítěz každého soutěžního kola v hlasování odborné poroty získává poukaz pro vítěze v hodnotě 500Kč na nákup fotografických služeb v Centru FotoŠkoda ve Vodičkově ulici v Praze.

♦ předání poukazu je vázáno na jeho osobní převzetí při zahájení (vernisáži) výstavy vítězných prací soutěže FOTOSTART v září 2025 v Centru FotoŠkoda v Praze

♦ poukaz je přenosný a jeho majitel ho může komukoliv darovat

♦ platnost poukazu je cca 2-3 měsíce od data vystavení (předání)

 

Vítěz každého soutěžního kola v hlasování odborné poroty (OP) získává automatickou možnost prezentovat vítězný snímek na závěrečné výstavě vítězných prací soutěže FOTOSTART v Minigalerii Centra FotoŠkoda v Prazejejíž vernisáž proběhne v září 2025 a bude včas anoncována.

> Tři vítězné fotografie každého soutěžního kola budou zveřejněny po dobu jednoho měsíce na hlavní webové stránce soutěže FOTOSTART, a rovněž budou výběrově publikovány i na webových stránkách Školy kreativní fotografie, stránkách Centra FotoŠkoda, na Facebooku ŠKF, případně i v jiných médiích.

> Celkový vítěz soutěže FOTOSTART v součtu bodů od odborné poroty ze všech soutěžních témat získává titul "Mistr soutěže FOTOSTART" a slevový poukaz na kurz fotografie v hodnotě 5000Kč na kterýkoliv z nabízených kurzů ŠKF. Zároveň získává i poukaz pro vítěze v hodnotě 1000Kč na nákup fotografických služeb v Centru FotoŠkoda ve Vodičkově ulici v Praze. Předání poukazu je vázáno na jeho osobní převzetí při zahájení (vernisáži) výstavy vítězných prací soutěže FOTOSTART v září 2025 v Centru FotoŠkoda v Praze. Platnost poukazu, který je přenosný i na jinou osobu, je cca 2-3 měsíce od data předání. Dále získává poukaz na roční předplatné časopisu FotoVideo. Předání poukazu je opět vázáno na jeho osobní převzetí při zahájení (vernisáži) výstavy vítězných prací soutěže FOTOSTART v září 2025 v Centru FotoŠkoda v Praze.

♦ pro slevové poukazy na kurzy ŠKF platí stejná pravidla, která jsou uvedena výše v odstavci pro vítěze každého soutěžního kola

> Soutěžící, kteří se v celkovém pořadí po posledním soutěžním kole umístí na 2. a 3. místě soutěže FOTOSTART získávají poukaz pro vítěze v hodnotě 1000Kč na nákup fotografických služeb v Centru FotoŠkoda ve Vodičkově ulici v Praze. Předání poukazu je vázáno na jeho osobní převzetí při zahájení (vernisáži) výstavy vítězných prací soutěže FOTOSTART v září 2025 v Centru FotoŠkoda v Praze. Platnost poukazu, který je přenosný i na jinou osobu, je cca 2-3 měsíce od data předání.

> Soutěžící, kteří se v celkovém pořadí po posledním soutěžním kole umístí na 2. a 3. místě soutěže FOTOSTART získávají poukaz na roční předplatné časopisu FotoVideo. Předání poukazu je vázáno na jeho osobní převzetí při zahájení (vernisáži) výstavy vítězných prací soutěže FOTOSTART v září 2025 v Centru FotoŠkoda v Praze.

Soutěžící, kteří se v celkovém pořadí po posledním soutěžním kole umístí na 1. až 3. místě soutěže FOTOSTART získávají možnost prezentovat svůj porotou vybraný snímek (pokud jim ale nevznikla tato možnost již dříve, z titulu vítěze určitého soutěžního kola) na závěrečné výstavě vítězných prací soutěže FOTOSTART v Minigalerii Centra FotoŠkoda v Prazejejíž vernisáž proběhne v září 2025 a bude včas anoncována.

> Dvacet nejlepších fotografií každého kola soutěže bude vždy zveřejněno v Galerii vítězných snímků na stránkách soutěže (www.fotostart.cz) a nejlepší snímky jednotlivých kol budou rovněž výběrově uveřejňovány na webových stránkách Centra FotoŠkoda, jakož i na instagramu či facebooku ŠKF.